Profesjonalne wsparcie w chwilach ważnych dla biznesu!

Restauracja i Hotel Jarosław

Nasz hotel to także obiekt biznesowy, który stwarza idealne warunki do połączenia obowiązków służbowych z wypoczynkiem. Posiadamy 4 sale umożliwiające zorganizowanie konferencji, które zostały odpowiednio wyposażone.

Hotel Jarosław to aż 5 sal, a w każdej z nich możemy zorganizować zarówno małe, kameralne spotkanie firmowe, jak i uroczysty jubileusz firmy!

120m2

SALA
NIEBIESKA

Sprawdzi się, jeśli chcą Państwo zorganizować niewielkie spotkanie biznesowe. Pomieści nawet 70 osób, a ponieważ znajduje się na piętrze restauracji - będzie idealna jako sala szkoleniowa, ponieważ nie dochodzi tu gwar z głównej sali restauracyjnej, co gwarantuje ciszę i spokój - tak przydatne w czasie wykładów i szkoleń.

70
osób
50
osób
120m2

SALA
OKOLICZNOŚCIOWA

Idealna na duże i ważne firmowe eventy. Jest niezwykle reprezentatywna, piękna i urządzona tak, by w wydarzeniu mogło brać udział nawet 180 osób! Duże firmy, które do tej pory korzystały z naszych sal, bardzo często wybierają właśnie salę okolicznościową ze względu na jej przestronny układ, a także łatwy dostęp z zewnątrz. To ważne jeśli planujecie Państwo zaprosić na Waszą imprezę dużo Gości i zapewnić im swobodne wyjście na świeże powietrze.

180
osób
120
osób
90m2

SALA
HOTELOWA

Ta kameralna sala, dla maksymalnie 60 osób, jest często wybierana przez właścicieli firm na elegancką, firmową kolację lub biznesowy obiad w mniejszym gronie. Wystrój sali - wystawny i klasyczny podkreśla ważność wydarzenia. Tę salę polecamy także na małe przyjęcia firmowe oraz jako piękne miejsce na kameralną, firmową wigilię.

60
osób
60
osób
120m2

SALA
Balowa

Nasza sala balowa pomieści 100 osób, więc będzie doskonałym wyborem jeśli szukacie Państwo pięknego miejsca na organizację wyjątkowego dla Waszego biznesu wydarzenia: na przykład jubileuszu firmy, imprezy integracyjnej, czy po prostu uroczystej kolacji wigilijnej. Piękny wystrój sali i jej balowy charakter - z pewnością zrobi wrażenie na Państwa Gościach: Klientach, Współpracownikach i Pracownikach.

100
osób
40
osób
150m2

SALA
KOLUMNOWA

To największa sala w naszej restauracji. Jest przestronna, jasna, niezwykle elegancka - robi wrażenie już na samym wejściu! Dlatego polecamy ją szczególnie na duże i ważne spotkania firmowe. W zależności od układu stolików możemy zorganizować firmowy bal dla nawet 100 osób lub imprezę biznesową z możliwością np. przeprowadzenia wykładu, czy szkolenia.

100
osób
80
osób
Rezerwacja Hotelu Online

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza rezerwacji online, w którym mogą Państwo dokonać rezerwacji.