Witaj na stronie Hotelu Jarosław

naszym zdaniem jedynego takiego miejsca w tej części województwa podkarpackiego.

Zadbaliśmy o każdy szczegół i detal, aby pobyt w hotelu był miłym zwieńczeniem Państwa podróży. Jesteśmy pewni, że dzięki przemyślanym rozwiązaniom nasi Goście poczują się niemal jak w domu i chętnie będą do nas wracać.

Każdy z naszych 30 pokoi urządziliśmy odrobinę inaczej, ale każdy z nich tak, aby czas w nich spędzony był komfortowy i bardzo miło przez Państwa wspominany.

Z myślą o Was

Dla bardziej wymagających Gości przygotowaliśmy aż trzy ekskluzywne apartamenty, a jeden z nich został stworzony z myślą o naszych parach młodych i służy jako apartament dla nowożeńców. W hotelu znajduje się winda, co ułatwi pobyt także osobom niepełnosprawnym. Mamy też oczywiście pokój dla osób niepełnosprawnych, również tych, jeżdżących na wózku.

30
Pokoi
3
Apartamenty
145
Miejsc parkingowych
110
Miejsc dla gości

Sasmakuj się w naszej restauracji

Restauracja ADM w Jarosławiu

O Państwa podniebienie zadba szef kuchni w naszej restauracji, która działa nieprzerwanie od 1993 roku. Musicie Państwo uwierzyć mi na razie na słowo, że potrawy naszej kuchni to przysłowiowa wisienka na torcie naszej oferty.

Co równie ważne - dla naszych Gości zapewniliśmy kilkaset miejsc postojowych na naszym prywatnym, zamkniętym parkingu. O Państwa komfort, bezpieczeństwo i porządek przez całą dobę dba wykwalifikowany personel.

Hotel Jarosław

Pracownicy recepcji posługują się kilkoma językami obcymi, przyjmujemy płatności kartą, rezerwacje on-line, na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy Internet.


Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym hotelu będzie miłą odmianą dla gości szukających odrobiny luksusu lub po prostu - wytchnienia po długiej podróży.

Regulamin Hotelu Jarosław

hoteljaroslaw_regulamin.pdf (1.1 MiB)

Rezerwacja Hotelu Online

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza rezerwacji online, w którym mogą Państwo dokonać rezerwacji.