Hotel Jarosław
PL EN RU
logoDuże, gustownie urządzone przestrzenie dają poczucie komfortu i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Natomiast oryginalne wnętrza projektowane z dbałością o każdy detal będą idealne nie tylko w podróży biznesowej, ale również pobycie we dwoje czy z całą rodziną.
400 zł - Za Dobę
To połączenie zróżnicowanego wystroju z komfortem wypoczynku, elegancji z funkcjonalnością i niepowtarzalnym klimatem, gdzie każdy kolejny pobyt to nowe doświadczenie, zwłaszcza dla osób ceniących sobie wygodę.

150 zł - Za Dobę
To propozycja dla osób podróżujących we dwójkę, które pragną wypocząć w miejscu temu sprzyjającym. Kameralne otoczenie sprawia, że nasi goście nie tylko w odpowiednich warunkach odpoczywają, ale też chętnie do nas wracają ponownie.

190 zł - Za Dobę
Pokój ten wyróżnia się spośród pozostałych możliwością rozłożenia sofy lub dodatkowego łóżka, nie tracąc przy tym na swojej przestronności i funkcjonalności.

250 zł - Za Dobę
To przestronny i elegancki pokój, będący idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wypocząć w gronie rodziny lub przyjaciół. Funkcjonalne połączenie dwóch pomieszczeń daje gościom większą przestrzeń, natomiast drzwi oddzielające oba pomieszczenia zapewniają poczucie prywatności.
200-260 zł - Za Dobę
Pokój ten został wyposażony w udogodnienia, które umożliwią osobom niepełnosprawnym swobodne przemieszczanie się i komfortowe korzystanie z pokoju. Szeroki wjazd, kontakty umieszczone na odpowiedniej wysokości, funkcjonalna łazienka – to wszystko czyni go „pokojem bez barier”.
150-190 zł - Za Dobę