Miejsce stworzone do świętowania! 

Restauracja ADM w Jarosławiu

Przyjęcie weselne, chrzest, komunia, rocznica - każde, ważne wydarzenie w naszym życiu wymaga pięknej oprawy i doskonałej organizacji. Restauracja i hotel ADM to idealne miejsce jeśli szukacie Państwo przestronnej sali weselnej, pięknego wnętrza do

organizacji przyjęcia z okazji chrztu świętego czy komunii świętej. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam dać Państwu gwarancję, że wszystkim zajmiemy się na najwyższym poziomie, a Wy, Drodzy Państwo, będzie mogli spokojnie świętować.

KOMUNIE

To bardzo ważne wydarzenie dla każdej rodziny. Warto skupić się na spokojnym przeżyciu tego pięknego dnia, a nam powierzyć organizację pięknego przyjęcia, które zachwyci Gości i będzie cudownym wspomnieniem dla dziecka.

Chrzciny

Drodzy rodzice - cieszcie się świętem Waszego maleństwa, a nam zostawcie cała resztę. Obiecujemy, że będzie smacznie i pięknie, więc Wy już nie martwcie się o organizację przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Zapraszamy!

JUBILEUSZE i URODZINY

Zapraszamy Państwa również do zorganizowania u nas rodzinnych imprez urodzinowych, rocznicowych czy jubileuszy. Mamy kilka sal, więc na pewno któraś z nich będzie idealna do zorganizowania uroczystości mniejszych czy większym, bardziej kameralnych lub wręcz przeciwnie -
z prawdziwą pompą!

KOLACJE ORAZ BANKIETY

Jest tyle okazji do świętowania: Dzień Mamy, Dzień Kobiet, rocznica ślubu, awans, zaręczyny, biznesowy sukces, a nawet pierwsza randka. Każda z nich może mieć piękną i oczywiście smaczną oprawę - zapraszamy do nas!

Rezerwacja Hotelu Online

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza rezerwacji online, w którym mogą Państwo dokonać rezerwacji.