Nasza restauracja działa już blisko 20 lat!

Jej prowadzenie to nasza pasja, tak samo jak jedzenie i odkrywanie nowych smaków, nieoczywistych połączeń, zaskakujących dań.

W naszym menu mamy coś dla tych, którzy lubią zjeść dobrze, zjeść smacznie, mało i dużo, na ciepło albo na szybko, bezmięsne i treściwie, na mały apetyt i duży głód. Na słodko, na ostro, pikantnie, po włosku, tradycyjnie i wykwintnie.

Dbamy też o sezonowość w naszym menu, pamiętamy o osobach dbających o linię, o wegetarianach i najmłodszych. Nasi Goście są dla nas najważniejsi - dla Was gotujemy i robimy to naprawdę dobrze.

Smacznie i świeżo.

Korzystamy z towarów od sprawdzonych dostawców, więc mamy pewność, że gotujemy smacznie i świeżo.

30
RODZAI PIZZY
18
STOLIKÓW
25
LAT DOŚWIADCZENIA
25
RODZAI WIN

Sasmakuj się w naszej restauracji

Restauracja ADM w Jarosławiu

Jeśli więc szukacie Państwo restauracji na przyjęcie weselne, miejsca, gdzie zorganizujecie przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrzciny, rodzinny jubileusz lub biznesowe brunch - gorąco polecamy Wam nasze miejsce obiecując, że będzie smacznie i pięknie.

Nasza karta to kilkadziesiąt starannie dobranych dań: przystawki, śniadania, sałatki, dania i zestawy obiadowe, desery, lody i napoje. Słyniemy z dań kuchni kresowej, polskich specjałów i pysznej kawy. Nasze dania z wołowiny nie mają sobie równych, a karta z 28 rodzajami pizzy - to nasza duma i niemalże znak firmowy.

Wina w naszej restauracji

Równie bogata jest nasza karta win, bo musisz wiedzieć Drogi Gościu, że dobre wina, to nasza kolejna, obok dobrej kuchni - ogromna pasja!

Starannie dobieramy je do naszych dań, aby były idealnym dopełnieniem posiłku. Dlatego w karcie win restauracji ADM znajdziecie Państwo wina z różnych strona świata.  Śmiało więc skosztujcie Drodzy Goście -  wina z Gruzji, z Francji, z Włoch, Węgier i Chile. Nasi kelnerzy chętnie doradzą Państwo wino idealnie dobrane do Waszych upodobań.

Jeśli prawdziwe jest powiedzenie: przez żołądek do serca to mamy pewność, że przy naszych stołach bardzo łatwo się zakochać!

Życząc: Smacznego! Zapraszamy!

Rezerwacja Hotelu Online

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza rezerwacji online, w którym mogą Państwo dokonać rezerwacji.